Léčebné procedury

Na této stránce se dozvíte informace o prováděných léčebných procedurách a do které kategorie jednotlivé procedury spadají.

Přírodní léčivý zdroj

Lázně Bělohrad se proslavily hlavně díky léčbě pomocí sirnoželezité slatinné rašeliny. Tato rašelina se používá především jako ozdravná koupel, obklad nebo zábal.

Vodoléčba

Další oblíbená a často praktikovaná léčba je pomocí pramenité vody s vysokým obsahem minerálů. Vyzkoušet zde můžete například částečně vířivou, hydromasážní, perličkovou nebo uhličitou koupel. Koupel s vysokým obsahem síry, jódu, bylin a dalšího.

Aplikace tepla a chladu

Na vlastní kůži můžete vyzkoušet ozdravné účinky polárního chladu v kryokomoře nebo naopak vyzkoušet zábal z horkého vosku – parafínu.

Elektroléčba

Moderní technologie dovolují zmírnit bolest například pomocí ultrazvuku nebo elektromagnetického pole, které kolem sebe generuje protékající proud. Do této kategorie spadá i fototerapie, kterou zde můžete také využít.

Masáže

Masáže dokážou velice účinně ulevit od bolesti. V nabídce masáží naleznete například baňkovou, reflexní nebo standardní masáž pomocí rukou.

Tělesný pohyb

Například si můžete domluvit individuální cvičení s odbornou metodikou nebo se můžete připojit do skupinového cvičení, které je určené pro návštěvníky se stejným nebo podobným postižením.

Další léčba

V neposlední řadě nabízejí Lázně Bělohrad i lymfodrenáže jak manuální, tak přístrojové, akupunkturu, hippoterapii, manipulační léčbu, plynové injekce a nespočet dalších léčebných procedur.


Nejprodávanější pobyty

Přečtěte si více informací o lokalitě lázně Velichovky...

Sháníte dárek pro své blízké, a rádi byste jim darovali nezapomentulné zážitky? Projděte si katalog na izazitky.cz? Hledáte něco netradičního? Vyzkoušejte pivní lázně.

Lázně Bělohrad | © 2011 - 2024 Copyright By LazneBelohrad.info | Navštivte také Lázně Teplice nad Bečvou | Články